סילבוס קורס צילום
פורטרט וסטודיו 

1. שיעור פתיחה​. אור טבעי

נלמד איך לקרוא את האור בצילום עם אור טבעי ונשים דגש על האופי המיוחד של צילום עם אור טבעי. שימוש ברפלקטור ואור חלון

2. עולם הסטודיו

הקמת סט צילום - סוגי תאורה, מיקום, רקעים ואביזרים שונים. צילום עם מבזקי סטודיו מקצועיים. תקשורת עם המצלמה וצילום עם מחשב. סגנונות תאורה קלאסיים. 

3. פורטרט - בוק שחקן

סט צילום עם תאורה דרמטית ובעלת אופי. נלמד איך לצלם קונספטים שונים לצילום שחקן. תכנון, העמדה וביום וטכניקות שונות.

4. דיוקן עצמי

תכנון וביום קונספט לצילום עצמי. דגש על אמירה וסטיילינג. יצירת תמונות אישיות שישמשו אותנו הלאה  באתרים וברשתות החברתיות. צילום עם רקעים שונים וטקסטורות.

5. פוטושופ cc

נעשה היכרות עם פוטושופ cc - התוכנה המקצועית בעולם לעיבוד תמונה. נלמד איך לקחת את התמונות שלנו לשלב הבא בעזרת כלים פשוטים.

6. עולם הסטודיו והתאורה

נעשה היכרות עם עולם מופלא של דמיון ויצירה. נלמד איך מצלמים עם מבזקי סטודיו מקצועיים, שימוש בעזרי תאורה ומרככים ונלמד את יסודות צילום הפורטרט המקצועי. 

7. פוטושופ cc

נצלול לעומקה של התוכנה ונלמד איך לרטש תמונות פורטרטים: טיפים וטריקים שיהפכו כל תמונת פורטרט לוואוו. 

8. פורטרט בשטח בתאורה מקצועית

נצלם מודל בשטח ונלמד כללים חשובים בצילום מקצועי בלוקיישן חוץ: מיקום המודל והרקע, שימוש בתאורת פלאשים ועזרים, סטיילינג וקונספט. מפגש מעולה לכל מי שרוצה לדעת איך לצלם בוק.

9. צילום אדריכלי

נצא לכיכר הבימה בתל אביב ונלמד איך לצלם אדריכלות. נלמד דגשים טכניים חשובים כגון: שימוש נכון בעדשות תוך תשומת לב ליצירת תמונות מעניינות ושימוש נכון באור הטבעי. איך משלבים אנשים בחלל ואיך מספרים את הסיפור של המקום.

10. עיבוד תמונה ותהליך עבודה

נלמד איך מתקנים ומשפרים להפליא תמונות אדריכלות בפרט וצילומים טכניים בכלל. נעבור על כל תהליך העבודה ב- 3 התוכנות העיקריות: ברידג׳, לייטרום ופוטושופ. שיעור חשוב לכל מי שיעסוק בצילום מקצועי.

11. צילום אוכל

נלמד איך לצלם אוכל בצורה מגרה באמצעות אור טבעי וגם בעזרת מבזקי סטודיו. נלמד איך למקם נכון את האוכל ביחס למצלמה כדי ליצור קומפוזיציות מעניינות וכן סטיילינג הכרחי להשלמת התמונה.

12. צילום רחוב ואקשן בים

נצא לחוף פרישמן בתל אביב ונלמד ונלמד טכניקות צילום רחוב למתקדמים. נלמד לצלם בצורה אינסטיקטיבית תוך דיוק בחשיפות. נחפש רגעים מיוחדים ונלמד לתעד אותם, נצלם ספורט בחוף הכי פעיל של תל אביב וגם אוירה של חו״ל וים. נסיים בצילומי שקיעה ואוירה.

13. סיכום הקורס ובניית תיק עבודות

נחזור לסיכום הקורס ונעבור על התמונות שצילמנו בתל אביב. נעשה פינישים אחרונים לצילומי האוכל שלנו ונבנה תיק עבודות מסכם.

חלוקת תעודות סיום.