המגזין

כל מה שרציתם לדעת על עולם הצילום

ארכיון

לימודי צילום מקצועי – פלאשים של התחלה חדשה!

לימודי צילום מקצועי

בשנת 2020, כמעט כל אדם מגדיר עצמו כ"צלם חובב". אם בעבר אנשים היו מלווים זה לזה מצלמות לטובת תיעוד אירועים מיוחדים, הרי שכיום הן נגישות וזמינות לכל משתמשי המכשירים החכמים. בעוד ישנם אלו המסתפקים בתוצרים חביבים, ישנם אלו שרוצים לפתח את התחביב, את כישרונם הטבעי ולקחת את הצילום צעד אחד קדימה – לצילום מקצועי.


אז נכון, ישנם מדריכים אינטרנטיים, תכני וידאו שיחלקו אתכם טיפים וגם שלל תוכנות עריכה הזמינות להורדה. עם זאת, אין תחליף לחוויה המוחשית שלכם ולקורס של לימודי צילום מקצועי. רגע לפני הפלאש הבא, הכירו גם אתם את קורס הצילום המקצועי של "ירוק אונליין"!


קורסי הצילום שאנו מציעים לכם:


לימודי צילום מקצועי – למי הם מתאימים?

  • צלמים חובבים שרוצים לרכוש עוד ידע וכישורים בקורס צילום קצר

  • אנשי המטפחים קריירה אחרת, אך רוצים לטפח את התחביב שלהם

  • אנשים המעוניינים בכלים לטובת פיתוח קריירה ראשונה או שנייה כצלמים

  • צלמים שרוצים ללמוד על תוכנות עריכה וסוגים שונים של צילומים


קורס צילום קצר, ממוקד וגדוש בתוכן

המילה "קורס" המון פעמים לא מעוררת התלהבות והתרגשות, אלא שהיא דווקא מרתיעה. מדוע? משום שאנשים המעוניינים ללמוד צילום, רוצים לרכוש נטו כלים וידע שיאפשרו להם לפתח את כישוריהם. בפועל, מרבית הקורסים מאד ארוכים, כך שהנרשמים לקורס צריכים להתמסר לתהליך ארוך ותובעני שלא בהכרח עונה על הצורך שלהם.


קורס יסודות הצילום ב"ירוק אונליין" לדוגמא, הוא קורס קצר של 13 מפגשים בלבד! שלא תטעו: אורך הקורס לא בא על חשבון הסילבוס שלכם, אלא להפך! יצרנו תוכנית לימוד עשירה אך ממוקדת, שגם אתם תצאו ממנה נשכרים. היתרונות של קורס צילום קצר:

  • הדגש הוא על החוויה וההתנסות המעשית

  • אינכם נדרשים להתחייב ללימודים ארוכים

  • ניתן לשלב את הקורס עם לימודים מקבילים / קריירה / חיי משפחה

  • למידה בקבוצות לימוד קטנות


"האם הקורס שלכם מספיק בכדי להשתלב בענף?"

בהחלט. לרוב, הנרשמים לקורס שלנו הם אנשים שכבר החזיקו מצלמה בחייהם. במילים אחרות? יש להם ניסיון בצילום, גם אם בצילום חובבני. המטרה שלנו היא להעניק לכם כלים מקצועיים שיהפכו את הצילומים שלכם מיפים למרהיבים, מטובים מאד למעולים. תוכנית הלימוד שלנו תעשיר ותרחיב אתכם, ותאפשר גם לכם לעשות את השדרוג מחובבים למקצועיים.


כיתת לימוד קטנה – עד כמה היא קריטית?

עד מאד. אנחנו מאמינים כי כיתות לימוד קטנות תורמות באופן ישיר להתפתחותו המקצועית של כל סטודנט. לכן, בכל קורס ילמדו עד 5 סטודנטים בלבד.


גם אתם רוצים לתעד רגעים יפים, לשמר זיכרונות מתוקים ולהעלות חיוך על פניהם של רבים? לימודי צילום מקצועי עם "ירוק אונליין"! לפרטים נוספים אודות מועדי הפתיחה של הקורסים, פנו אלינו – 03-6705033


פוסטים אחרונים
תגיות